-

Firmę TOPWINYL.PL

Tworzą ludzie, którzy  kochają muzykę.

Stronę stworzyliśmy dla takich jak my - pasjonatów muzyki na płytach winylowych. 

W sklepie Topwinyl.pl sprzedajemy wyłącznie nowe, nieużywane płyty winylowe oraz akcesoria niezbędne każdemu miłośnikowi muzyki z gramofonu.Sprzedajemy także wkładki gramofonowe, igły i akcesoria do pielęgnacji płyt winylowych.

Naszą główną specjalnością są płyty winylowe. Te sprowadzamy sami z całego świata. Choć staramy się, by na naszej stronie była pełna oferta dostępnych płyt analogowych, zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Dlatego można u nas zamawiać nawet te pozycje, które nie znajdują się na naszej stronie internetowej. Postaramy się znaleźć je u naszych dostawców.

Płyty wydawane są często w krótkich seriach i czasami pomimo dołożenia wszelkich  starań, nakład ulega wyczerpaniu i  nie ma możliwości ich sprowadzenia. Musimy więc wspólnie poczekać na wznowienie.

Jeśli w naszym sklepie nie znaleźliście płyt, które Was interesują - napiszcie do nas.

Sprowadzimy je specjalnie dla Was.

 

Firma istnieje od 2005 roku. Sklep internetowy Topwinyl.pl, prowadzony jest przez firmę:Topwinyl.pl ,53-028 Wrocław, Ul. Powiewna12/7, zarejestrowaną w ewidencji działalności gospodarczej we Wrocławiu pod numerem: 181120, NIP:9461801501, Tel. 500 005 250, e-mail: topwinyl@topwinyl.pl

TopWinyl.pl © 2015 - 2023, wszelkie prawa zastrzeżone

do góry

Design by corsario